| ElementX a întrebat:

E posibil sa imi fi rupt himenul daca mi-a introdus degetul in vagin? Mentionez ca nu a curs sange deloc. Va rog...

6 răspunsuri:
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Daca nu a curs sange eu zic mai bine sa stai linistita.ca nu s-a intamplat nimic.Sau cel putin asa cred.acum depinde de organism.

| Originalone a răspuns:

Te autosatisfaci singura.
Pacat ca duci lipsa de barbati crying(
Ma ofer eu, daca ai peste 20 de ani.

| Mysteryossa a răspuns:

Nu cred.dar cum a spus si @andreeabdr, se poate sa te dezvirginezi si sa nu curga sange.la mine asa a fosthappy

| trăncănici a răspuns:

Ăla ori e impotent, ori tu nu vrei să spui adevărul! Dacă ai simţit degetul înăuntru ca şi cum ar fi în spre buric, se cheamă că te-a dezvirginat.Nu e neapărată nevoie să curgă sînge. Data viitoare fă-o cu un mascul, că ne dai bănuieli...

| AdelinaMe a răspuns:

Nu cred ca a ti l-ai rupt

| andreeabdr a răspuns:

Depinde de himen se poate sa te dezv si fara sa curga sange dar daca e vb de un deget nu te panica