| Rhea44 a întrebat:

E posibil sa iubești un specimen eșuat?

27 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Iubim pentru că acel cineva ne inspiră. Probabil pentru că persoana respectivă ne oferă un model.
Cum poti să pretinzi iubirea altora cât timp te consideri un ratat?

| darrio2007 a răspuns:

Da, cine se aseamănă se adună.

| Rhea44 explică (pentru darrio2007):

Ce spui tu doar nu are legatura cu intrebarea dar mersi babes

| DeathIncarnate a răspuns:

Normal,daca si tu la randul tau esti la fel de esuat/a ca si specimenul de care se vorbeste.

| Rhea44 explică (pentru DeathIncarnate):

Eu sunt specimenul eșuat in întrebarea asta nu persoana care mă iubește

| RAY a răspuns:

Eu nu cred ca e iubire, e doar asa un moft

| Rhea44 explică (pentru RAY):

Crezi ca nu e posibil sa iubești pe cineva care nu se crede destul de bun pentru tine sau pentru el însăși?

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns (pentru Rhea44):

Ce te face sa te consideri "un specimen esuat"?

| Rhea44 explică (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Multe lucruri laughing

| RAY a răspuns (pentru Rhea44):

Sincer? Chiar vrei sa stii ce cred eu nu ce stiu ca e o diferenta, eu cred ca femeile nu iubesc cu adevarat si doar se folosesc de barbati, acum nu-mi spune de unde stii ca nu am spus ca stiu si ca cred cum cred ca exista o planeta cu o civilizatie avansata, cred nu stiu, asta cred pentru ca dezamagiri din trecut, multa sanatate

| Rhea44 explică (pentru RAY):

Nu toate sunt la fel Ray... doar pentru una nu merita sa judeci pe toate nu e corect fata de nimeni... fata de tine si fata de rasa feminină pe care o judeci

| RAY a răspuns (pentru Rhea44):

Stiu dar degeaba imi spui e ca daca ai spune unui mulsulman ca femeia trebuie sa nu poate ceva pe fata sau in cap, degeaba imi spui

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns (pentru Rhea44):

Am tot timpul din lume sa te ascult.

| Rhea44 explică (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Ți-ar trebui o întreaga viata happy

| RAY a răspuns:

Cam asa

| Rhea44 explică (pentru RAY):

Ar trebui sa o ierți si sa te ierți ca sa poți fii fericit cu cineva din nou...

| RAY a răspuns (pentru Rhea44):

Eu am iertat pe cine mi-a facut rau,de uitat nu o sa uit niciodata,dar sunt chestii,plus ca nu sunt robot sunt om,vad ca voi nu sunteti oameni sunteti roboti,asa ca cum sa ma intelegeti nu puteti, vad ca se rade de virgini,frustrati in loc sa existe un gram de compasiune,empatie, asta e lumea din ziua de azi, nu e mirare ca nu uram unu pe altul, eu nu urasc femeile, pur simplu nu am incredere in oameni pe termen lung, daca e sa fiu judecat pentru asta, asta e

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da. Când nu ai cal, e bun și măgarul.

| Rhea44 explică (pentru sadrian46):

Si daca nu măgar e buna si o capra laughing

| Dalmore a răspuns:

Dacă nu-ți dorești mai mult de la viață, probabil.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Nu știu, dar cred că atunci când te îndrăgostești nici scumpul nostru preacunoscut Luci Fernando, em, Lucifer nu te poate convinge să-ți lași „specimenul" doar dacă „și-o trag"winking

| Rhea44 explică (pentru AmFostOdataEuOBaba):

In cazul asta eu sunt specimenul eșuat laughing

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns (pentru Rhea44):

Eu-s mai rău ca tine laughing

| Rhea44 explică (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Zici tu? ????

| Endoryus a răspuns:

Sunt destui pe TPU care au relatii deci ai sanse sa fi iubit!

| Rhea44 explică (pentru Endoryus):

? Genul de răspuns pe care l-am căutat

| GiorgianaGiorgi a răspuns:

Daca acel specimen esuat ne face viata mai buna, ne face fericiti, ne face sa traim fiecare zi al vietii noastre ca si cum ar fi ultima da este posibil sa il/o iubesti.