| anonim_4396 a întrebat:

E posibil sa raman insarcinata daca am facut sex neprotejat cateva minute si apoi am continuat cu prezervativ?

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, e posibil. Riscul e totusi mic si depinde de perioada ciclului menstrual in care te aflai.
Si frumos ar fi sa fiti parteneri, nu sa fie unul la conducere.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Din pacate da! Du-te la un consult ginecologic, si NU mai repeta greseala de a face fara prezervativ! Mai ales daca ti-o cere el!

| xibalba a răspuns:

Da. Ma mir cum nu si-a pus prezervativul dupa ce a ejaculat.

| theodoraafi a răspuns:

De este posibil. sansele sunt 50% sa ramai si 50% sa nu ramai. altadata nu mai face asta

| Tobeornottobe a răspuns:

Mai.am 22 de ani. mi am inceput viata sexuala acum 1 an jumate.de atunci si pana acum cred ca maxim de 3 ori am facut o cu prezervativ.pana acum n am avut nicio sarcina nedorita.cand era momentu sa ejaculeze si o scotea afara` si isi dadea drumul afara`.si nu s a intamplat nimic. sa raman insarcinata sau eu stiu. si nu am luat nici anticonceptionale niciodata.

| luisanamy a răspuns:

Din pacate da sunt sanse doar daca nu a ejacuat sunt minime sansele de a fi insarcinata oricum nu sta sa vezi ce se intampla si fa-ti un test se sarcina sau mergi mai bine la un ginecolog.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Dacă nu a ejaculat, şansele sunt minime.
Prezervativ de la început peână la sfârşit. Tu eşti la conducere, nu el.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sall. Am si eu o intrebare...am facut sex cu prietena mea si am ejaculat afara dupa m-am sters si am continuat...este posibil sa fie insarcinata? Va rog frum sa imi rasp si miesad