| ZupperSweet a întrebat:

E posibila o relatie la distanta? Adica unul intr-un oras si celalat in altul?

9 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Aia nu se mai numeste relatia! Nu prea este posibila. Partenerii trebuie sa se bucure unul de altul. Este foarte mic procentul de reusita intr-o astfel de relatie.

| Instinkt a răspuns:

Frate nu prea tine fara contact

| justify a răspuns:

Da... dar este foarte greu de intretinut... iar daca unul din voi renunta nu mai este cale de intoarcere.crying

| lifeForJesus a răspuns:

Foarte posibil! totul depinde de voi! iti spun din propria experienta! succes!

| valy07kdpv a răspuns:

Posybyl sa da - posibil sa nu
treaba cu mesul, nu cred, e nasoala legatura
daca nu te vey vedea nu vey avea sansa sa dureze f mult
si eu am vb cu cyneva pe mes 1 an jumate si apoy sa ales praful de sentymentele pe care le ampartaseam ampreuna
a dysparut deodata ca norii dupa ploaie
nycy la tel nu may raspundea
asa ca nu stiu cate sanse de a merge relatya vey avea
multa bafta (ca ay nevoie)nu gluma
succese!

| M.T a răspuns:

NU. nu poate exista asa ceva! sunt prea multi baieti sau fete si...nu poti sta dupa unul din alt oras care nici macar nu stii cu cine umbla sau ce face:* nu ai incredere nici in tine in ziua de azi dar in alti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, dar cu anumite conditii
Adica voi trebuie sa vb la tel si pe mess ft des
Sa nu va inselati
Sa aveti incredere unu in celalalt
Sa nu va plictisiti
Sa nu va certati pentru ca nu cred ca este asa usor sa te impaci cu cineva daca nu vb fata in fata
si alte reguli straight face
xoxo
by Dydee
Succes kiss sper sa mearga relatia

| Katrina a răspuns:

Cam greu...intervin alte persoane. dar acum depinde sunt si exceptii

| oanaraluca a răspuns:

Sincer eu am avut relatie cu un baiat din alt oras.si a durat 3 ani si 2 luni. dar... relatia era bazata pe sinceritate...incredere...si fidelitate...asta depinde si de tine. ce fel de persoana esti... vorbeste si cu el.

big hug BAFTA:*>big grin