| anonim_4396 a întrebat:

E rau sa nu te certi cu prietena deloc? Adica chiar deloc, ne vedem des, ne iubim, totu merge prea bine, de zici ca nu-i real laughing ne intelegem din orice punct de vedere.

7 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Frate e cam nasol, inseamna ca fata este chiar incapabila sa aiba proprile pareri

| RAY a răspuns:

In timp va apare plictiseala vad ca tu deja esti cu capul in nori

| OnuOnulică a răspuns:

E foarte bine dar cu siguranță pe viitor o să existe discuții mai detaliate în care o să vă contraziceți sau nu o să fiți unul de părere cu celălalt. Acum sunteți abia la început.

| R0R0 a răspuns:

Asta e inceputul laughing

| Staind a răspuns:

Momentan.

| ABCD122 a răspuns:

E rau.

| OanaAlexandra123 a răspuns:

Da, e foarte rau.