| valentinalina a întrebat:

E un baiat pe care il iubesc mai mult ca orice pe lumea asta el stie doar ca imi place de el si mai mereu rade de mine ma face mereu sa sufar va scriu cu lacrimi in ochi dar uneori il prind cand se uita fix la mine mult timp si cand e singur e mult mai serios si mai dulce.va rog un sfat. m-am saturat sa plang mereu. P.S cand intra pe mess credeti ca ar fi bine sa vorbesc cu el?

5 răspunsuri:
| xlollypop a răspuns:

Doamneee nu mai plange e doar 1 baiat, mai exista o gramada de baieti pe pamant.da, eu zic sa vbesti cu el ca daca stai si nu risti o sa ramai in aceeasi situatie.incearca sa-i aflii interesele si sa vbesti cu el normal sa nu-i zici ca il placi k il sperii o sa-si dea seama singur si daca si lui ii place de tine va flirta cu tine.incearca sa-i afli interesele si sa discutati pe acea tema.succes daca se inampla ceva cand vbesti cu el pe mess poti sa-mi trimiti un mesaj pe privat si te voi ajuta cum pot:*

| Shado15 a răspuns:

Vorbeste cu el puppy dog eyes sau cand il vezi ca e singur incearca puppy dog eyes happy sa-mi zici cum a iesit happy P.S. nu mai plange puppy dog eyes

| onlyagirl a răspuns:

Daca rade de tine..merita?

| cici96 a răspuns:

crying si eu am o problema aproape la fel[nu conteza]
pai zii ce simti pentru el, intreaba-l daca simte si el ceva pentru tine[cat de putin] iar daca el nu tine la tine incearca sa-l uiti [stiu ca e greusad].

| Bogdyy161 a răspuns:

Incearca sa faci lucruri care i plac lui si pe care le considera misto.bagal in seama si nu iti fie frica sa intri in vb cu ei.si nu mai plange ca nu rezolvi nimic. funda plzzz!