| valentinalina a întrebat:

E un baiat pe care il iubesc mai mult ca orice pe lumea asta el stie doar ca imi place de el si mai mereu radede mine face misto ma face mereu sa sufar va scriu cu lacrimi in ochi dar uneori il prind cand se uita fix la mine mult timp si cand e singur e mult mai serios si mai dulce.va rog un sfat. m-am saturat sa plang mereu. P.S cand intra pe mess credeti ca ar fi bine sa vorbesc cu el?

Răspuns Câştigător
| ThisSummerIsZu a răspuns:

Ne ar fi ajutat daca stiam si varstele voastre... oricum odata ce stie ca il iubesti nu ar trebui sa faca misto de tine si sa te faca sa suferi. Faza "ca il iubesti mai mult decat orice pe lume" nu stiu ce sa zic... probabil ai in jur de 15 ani si de e varsta dar nu cred ca merita sa plangi pentru el stiind ca oricand poti gasi pe altcineva care chiar sa tina la tine si sa te iubeasca la fel cum iubesti tu. Eu zic sa te mai gandesti, nu te grabii, daca nu merita asta e treci mai departe.
Asta e o parere ia o ca atare happy
Sper ca am putut sa te ajut cat de cat si daca mai ai nevoie de ajutor nu ezita sa ceri.happy

3 răspunsuri:
| wildkiss a răspuns:

Uite ce cred eu...el face misto de tine doar cand sunt prietenii lui prin preajma presupun.Ca sa se laude si el ca unei fete ii place de el...si cand e singur nu mai are asa mare tupeu NU ARE ROST SA PLANGI PENTRU EL.Incearca sa fii tare nu-i mai da atata atentie daca el continua sa rada de tine.Cand sunteti singuri incearca sa vb cu el fata in fata nu pe mess stiu ca e mai usor dar nu ii bine.Asta este parerea mea sper din tot sufletul ca te-am ajutat si te rog nu mai plange nu are rostwinking

| neutrino a răspuns:

Ai devenit jucaria lui.

| PolitehnicaTimisoara a răspuns:

Cum sa iubesti un baiat care te injurarolling on the floor?

doamnee nu va inteleg daca te bate cred ca il divinizezi