| anonim_4396 a întrebat:

E vreo problemă dacă rămân virgin toată viața? Eu nu vreau să mă căsătoresc sau să am vreun copil și nu văd rostul să fac sex că-i așa moda, să ai cu ce să te lauzi. Lumea râde de virgini?

Răspuns Câştigător
| GeorgeCazan a răspuns:

E alegerea ta dacă faci sau nu sex. Sexul nu se face că așa e moda, sexul se face, in primul rând, pentru proceere și în al doilea rând, pentru plăcere. Că tu nu vrei sa ai urmași, e decizia ta și orice ar trebui să o respecte.

10 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Nu e nici o problema, e mult mai bine decât s ar faci sex fără căsătorie. Eu am cunoscut oameni virgini în vârstă, oameni absolut extraordinari.

| RAY a răspuns:

Viata este un culum de experiente desi merita incercat sa faci sex

| dullcat a răspuns:

Nu e nicio problema. Poti fi sigur ca exista aici pe TPU unii care rad de virgini, nu mai spun de viata reala.Secretul e sa ii ignori.

| blackann a răspuns:

Sexul e la moda?
il faci ca sa te lauzi? rolling on the floor
wow....acum inteleg de ce ai asa intrebari pe tpu...virginule

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Chiar nici una. Nu e nimic rău, din contra.
Îmi place cum gândești.

| Miruna333 a răspuns:

Sexul nu se face ca-i la moda sau pentru a te,, lauda''. Sexul se simte, se traieste, este o nevoie umana.
E treaba ta ce faci cu viata ta, atat timp cat nu ranesti pe altii cu deciziile tale si nu esti nici un pericol pentru propria persoana, e fix treaba ta.

| RoxanaIoana108 a răspuns:

Nu este vreo problema, alegerea stă in mainile fiecaruia, cum decide fiecare, așa procedează.

| Konstantinos99 a răspuns:

Nici mie nu imi plac trendurile, ele sunt facute tot de oameni sa iti pierzi timpul.Ori mori repede si iti distrage atentia de la calea dreapta.
E super ok,si e alegerea ta insa, fa-ti prietene discuta ca un om normal si nu lasa pe nimeni sa te influenteze, nici macar de fete. Eu zic ca la un moment dat tot o sa vrei sa ai pe cineva, asta daca chiar nu iti place singuratetea si alegi calea calugariei. Fi special si o sa fi apreciat in orice cale iti doresti sa accezi, pentru ca se va cunoste sufletul curat.
Dar una peste alta sa iti ti mintea deschisa catre lucruri marete, ca au ras si de mine multi dar dreptatea Domnului si demnitatea ta sunt cele mai pretioase atuuri sufeltesti si in combinatie cu smerenia, nu mandria, cu adevarat o sa iti pastrezi stralucirea ta ca om. Succes!

| Lrs2015 a răspuns:

Atat timp cat nu te deranjeaza ....nu. lumea rade, da, chiar si aia de 30+.

| JohnnyPacate a răspuns:

Exista si varianta de a nu penetra ci de a fi penetrat.
bafta