| bettybeatrice a întrebat:

Eram in parc cu baiatul pe care il plac cel mai bun prieten al lui si inca un prieten prietenul acesta m-a intrebat daca vreau sa fim impreuna mie nu imi place de el si am spus nu prietenul cel mai bun al baiatului pe care il plac a intrebat daca vreau sa fiu cu baitul pe care il plac am spus nu oare a spus-o in gluma sau a intrebare a fost adevarata oare baitul pe care il plac l-a pus sa intrebe? astept raspunsurile voastre!

Răspuns Câştigător
| GreyStarOana12 a răspuns:

Este posibil ca baiatul pe care il placi sa il fi pus pe prietenul sau sa te intrebe! Ai facut foarte bine ca ai spus ca NU VREI SA FI CU baiatul pe care il placi pentru ca daca ziceai DA baiatul pe care il placi ar fi crezut ca esti o naiva si ca iti pasa extrem de mult de el.Chiar daca tu il placi el ar trebui sa nu prea vada lucrul acesta. Daca si el te place atunci o sa faca el primul pas! Bafta! FUNDA?

3 răspunsuri:
| aclean a răspuns:

In primul rand, ori esti disperata, ori ai uitat ca ai punct/virgula la tastatura.
PLUS: ca sa se inteleaga mai bine raspunsu meu: X= prietenul care te-a intrebat daca vrei sa fii cu baiatul de care ti place. Y= Prietenul care dte-a intrebat daca vrei sa fii cu el.
Lasand la o parte faptul ca mi-a luat 10 minute sa-ti descifrez intrebarea, te-ai cam ars. Intreba pe bune. Si nu neaparat fiind ca prietenul ala l-a pus sa intrebe, ci doar din proprie curiozitate. Si acum, x care te-a intrebat daca vrei sa fii cu baiatul acela de care iti place, o sa-i spuna.
Deci mai bine vorbeste cu baiatul de care iti place, si spune-i ce simti. Si incearca ca, atunci cand esti cu baiatul de care iti place, sa nu mai fii cu x si cu y. Primesc o funda?

| ValentinElTPU a răspuns:

Zii da
ce ai de pierdut?
poate alta ocazie nu se va mai ivi

| Rafaela1 a răspuns:

Wtf nu inteleg nimic...repeta intrebarea te rog laughing