| bettybeatrice a întrebat:

Baiatul pe care il plac stie ca il plac de la un amic. Prieteni mei profita si ma pun sa le cumpar diverse lucruri numa sa nu mai spuna ca imi place de acel baiat. Baitul pe care il plac nu ma mai baga in seama de cand a aflat. Inainte sa afle eram prieteni vorbeam ne plimbam, dar din cauza amicului totul e distrus ce fac? astept raspunsurile voastre!

Răspuns Câştigător
| alma17 a răspuns:

In primul rand aia nu iti sunt prieteni si fate ca nu il mai placi si nu te intereseaza de el si apoi lucrurile vor reveni la normal. Dupa ce totul intra in normalitate incearca sa stai de vorba cu el sa razi la glumele pe care le face. Sper sa iti fi fost de ajutor.

6 răspunsuri:
| serendipity8300 a răspuns:

Cati ani? si daca ii spun ca-l placi ce e asa grav? poate asa vei afla si u ce simte el

| DeeaMarry a răspuns:

In primul rand, sa renunti la asa-zisii tai prieteni!
Nu ii mai lua in seama. Daca nu o sa le mai faci pe plac nu o sa mai aiba nimic de castigat, deci or sa inceteze la un moment dat.
Si data viitoare sa ai mai multa grija cui te confesezi!

| neutrino a răspuns:

Daca totul e distrus nu ai ce sa mai faci. Cauta pe altul.

Răspuns utilizator avertizat
| Maria2199 a răspuns:

Evital si u
Prefate k nu-ti mai pasa!
Vei vedea k va suferi si cand va sesiza atunci cand se astepta mai putin va realiza k a pierdut luna incercand sa numere stelele happy

| Cherolle18 a răspuns:

Roaga una mic apropiat sa se prefaca ca e iubitul tau si totul o sa revina la normal pentru ca el o sasi da seama ca nu il mai placi