| bettybeatrice a întrebat:

Celui mai bun prieten al meu ii place de mine si prietenei mele ii place de baitul pe care il plac ce sa fac? baitul pe care il plac stie ca il plac dar eu nu stiu daca ma place si el totusi se uita intr-un fel la mine nu prea ma baga in seama si prienteni lui ma intreaba daca e adevarat ca il plac? astept raspunsurile voastre!

Răspuns Câştigător
| strictsecret01 a răspuns:

Uite ce zic eu... fara misto il intrebi pe baiatul care il placi daca simte cv pentru tine daca zice da e perfect pe celalalalt (amicul) lasa-l in pace spune-i k nu se poate sper sa-ti fi fost de ajutor... funda?

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca se uita intr-un fel la tine si stie ca il mai si placi eu zic ca e si asta ceva... oricum e c-am complicata treaba

Răspuns utilizator avertizat