| Miihaa a întrebat:

Este adevarat faptul ca o femeie poate avea orgasm anal? Cum se obtine?

38 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu se poate vorbi de orgasm anal. Pentru ca acolo nu te poti excita ca la clitoris sau vagin. Deci e gresit spus. Mai ales ca anusul este de a face caca si nu sex. Daca se poate spune sex.

| mihai69 a răspuns:

Da. Dar nu sunt multe cele care pot asta.
Prima și prima dată, trebuie să te adaptezi penetrării anale, abia apoi, în timp, să înveți să te și bucuri de senzație.

| Țoglă a răspuns:

Cu degetu"

| sweetangels a răspuns:

La batranete, purtand scutecu!

| bogdan72 a răspuns:

Am o prietena... innebunita dupa laughing mi-a zis ce simte, dar nu stie daca face ceva deosebit. Cred ca a avut din prima. O fi norocoasa. Banuiesc ca va trebui sa incerci de cateva ori, cu un partener rabdator, sa vezi daca ai si tu sansa asta.

| amyleemuffly03 a răspuns:

Despre ce scarboseniii vorbiti aici doamne unde sa ajuns ...nu vreau sa fiu indecenta dar fundul vi la dat dumnezeu pentru pentru a face cacamaca nu pentru a baga penisul in el, ce scarbooos, idioatelor care faceti asa ceva

| Wargasm a răspuns (pentru amyleemuffly03):

Hai să nu ne dăm în bărci cu comentarii de oameni simpli de la țară (îi apreciez maxim dar pe-aici e vorba de altceva). Pe ideea asta Dumnezeu ți-a dat gură să vorbești și să mănânci, nu ca să faci sex oral.

| amyleemuffly03 a răspuns (pentru Wargasm):

Da sunt o fata simpla de la tara si stau in oars de de 7 ani, am 18 ani si ceia ce am raspuns e doar parerea mea si o voi mentine mereu. pentru ca eu am fost educata, fata de altii...

| Wargasm a răspuns (pentru amyleemuffly03):

Te-am citit fără să știu cine ești. Nu este nimic rău în avea păreri proprii. Este chiar de admirat. În momentul în care acuzi alți oameni că discută scârboșenii pentru că tu ai propriile principii se numește că ai jignit. Nu confunda educația cu morala! E frumos ca nimeni să nu jignească pe nimeni. Eu așa am fost educat...

| amyleemuffly03 a răspuns (pentru Wargasm):

Da pentru mine cei ce fac asta sunt niste idioti, care e problema? iar raspunsul nu iti era adresat tie, deci nu stiu de ce tiai bagat nasul unde nu iti fierbe oala, aa stai cred ca te-ai simtit

| Wargasm a răspuns (pentru amyleemuffly03):

Da. Acum se explică. E la fel de probabil ca și tu să pari o idioată în ochii celorlalți. Eu? Am văzut un buton pe care scria "Răspunde" și am apăsat pe el. Așa fac mereu. Îmi pare rău dacă te deranjează.

| amyleemuffly03 a răspuns (pentru Wargasm):

Hahaha nu imi pasa, de ce sa par eu idioata? pentru ca imi e scarba cei care se f*** in fund? laughing laughing laughing esti penibil, cred ca esti unul din ei daca tot esti asa frustrat, de asta nu iti convine ceia ce spun eu laughing laughing

| Wargasm a răspuns (pentru amyleemuffly03):

Ai pus niște emoticoane ca să pară că râzi dar tu de fapt ești agitată. Nu am spus nicăieri că nu-mi convine ce spui tu. Am spus doar că nu e frumos să jignești. Dar în cazul tău se pare că e degeaba. Se simt lacunele intelectuale care te împiedică să înțelegi mesaje, dealtfel simple.

| amyleemuffly03 a răspuns (pentru Wargasm):

Hahahah deci pe bune chiar ma faci sa rad de ce ar trebui sa fiu agitata? hai du-te si te culca ca se vede ca iti e somn

| amyleemuffly03 a răspuns (pentru Wargasm):

Copii la ora asta ar trebui sa doarma laughing laughing

| Wargasm a răspuns (pentru amyleemuffly03):

Ești oarecum agitată pentru că nu știi cum s-o mai dai. Și cu fiecare mesaj pe care îl transmiți dezvălui cât de modestă ești pe plan intelectual. De aceea încerci să pari exuberantă dar tu de fapt, ești tristă.

| amyleemuffly03 a răspuns (pentru Wargasm):

Uu vaii acu chiar ca mam intristat, esti cumva psiholog si nu stiu eu? laughing

| Wargasm a răspuns (pentru amyleemuffly03):

Nu te-ai întristat acum. Ești tristă în general. Tu știi mai multe despre tine decât ți-aș spune eu aici. Îți las posibilitatea să reflectezi și să tragi singură concluziile. Tu pe tine, n-o să te poți minți.

| amyleemuffly03 a răspuns (pentru Wargasm):

Mai mai mai da ce esti tu senzitiv sau ce? esti genul ala de persoana care impusti numai si numai aberatii, ma cunosti tu de vreo undeva de vorbesti aiurea? cred ca daca ti-as zice ca sunt blonda mai face proasta pentru ca asa zic invidioasele despre blonde

| Wargasm a răspuns (pentru amyleemuffly03):

Eu sînt un fin observator al lumii ce mă înconjoară. Și nicidecum nu aș spune că ești proastă pentru că ești blondă. Nu-mi plac stereotipurile. Marea majoritate a femeilor blonde pe care le cunosc au mult mai multe calități decât defecte.

| amyleemuffly03 a răspuns (pentru Wargasm):

Dupa cum vorbesti ai vreo 30 de ani nu?

| Wargasm a răspuns (pentru amyleemuffly03):

Vrei să stricăm magia? Nu se face... Vino cu mesaj privat și te ajut.

| amyleemuffly03 a răspuns (pentru Wargasm):

Tiam trimis mesaj in privat

| Wargasm a răspuns (pentru amyleemuffly03):

Din păcate cică: Statusul de membru junior nu permite trimiterea de mesaje acestui utilizator. Asta am primit când am încercat să îți scriu

| amyleemuffly03 a răspuns (pentru Wargasm):

Daca ai intentia sa raspunzi raspunde, daca nu spune-mi

| amyleemuffly03 a răspuns (pentru Wargasm):

Mda,da-mi your Facebook address laughing

| Wargasm a răspuns (pentru amyleemuffly03):

Nu folosesc Facebook-ul... poate Skype?

| amyleemuffly03 a răspuns (pentru Wargasm):

(folosesti Facebook.ul)si nu am skype, dar oricum am inteles ca esti batran ...asa ca o seara buna sa aiwinking

| Wargasm a răspuns (pentru amyleemuffly03):

Să fi iubită. Ai nevoie!

| amyleemuffly03 a răspuns (pentru Wargasm):

Si tu la fel, mai ales acum la batranete laughing)

| Wargasm a răspuns (pentru amyleemuffly03):

Stai liniștită. Agitația nu te ajută. Este doar o iluzie cu care te hrănești ca să te simți bine în tristețea ta.

| Laura a răspuns (pentru Wargasm):

Scuze că stric maniera frumoasă în care ai tratat discuţia, dar nu e tristă, e doar proastă.

| Wargasm a răspuns (pentru Laura):

Da...e trist cînd realitatea confirmă ceea ce ascundem...

| amyleemuffly03 a răspuns (pentru Laura):

Proasta esti tu, du-te-n puii mei de ploada.

| Laura a răspuns (pentru amyleemuffly03):

Stai jos, nota 4.

| amyleemuffly03 a răspuns (pentru Laura):

Cat de proasta poti sa fii? da ce suntem la scoala sa dai tu note? sau, ma vezi ca m-am ridicat cumva de vreo undeva ca sa imi spui ''stai jos ''? doamne imi e greata de asa specimene

| Wargasm a răspuns:

Pentru a ajunge la orgasm anal trebuie să depășești nivelul de începătoare și să ai ceva experiență. Dacă ai depășit nivelul de începătoare și îți face plăcere sexul anal următoarea fază este să găsești un partener pe aceeași lungime de undă cu care să experimentezi noi senzații. Așa vei ajunge la orgasm. Dacă nu-ți place sexul anal și te gândești la orgasme, renunță. Nu le vei avea. Rar se întâmplă așa ceva.

| Deny_Denis_2003 a răspuns:

Da