| Dragosdoar a întrebat:

Este adevarat?
Intr-o relatie, femeile sunt de fel mai certarete? Isi ies din fire mai repede decat barbatii cand vine vorba de treburile casnice si viata de zi cu zi?

12 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Da fratelo se transforma in bestii

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Da pentru ca sotul nu isi permite sa cumpere femeie de serviciu si sa isi scoata sotia in oras la restaurant

| Simpatic a răspuns:

Nu este o regula, tine de felul fiecaruia de a fi

| RAY a răspuns:

Depinde,mie îmi plac femeile mai cu umor, nebunatica, îmi plac și filmele horror, asa ca nr jucam cu drujbe, cuțitele, târnăcop, chestii normale

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu este adevărată nici o afirmație din aceasta cu caracter general.

| Mosotti a răspuns:

Nu se stie, e relativ, depinde de femeie, nu putem generaliza.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Lol, generalizare de doi lei. Depinde de la caz la caz.

| Legion7X a răspuns:

Nu, sunt si barbați dificili, colerici, sau irascibili. Într-un cuplu niciodata, nu trebuie să fie două pietre tari. Intodeauna cineva trebuie sa fie mai moale, astfel nu prea durează mult, și lucrurile sunt trase de păr. Cu orgoliile la fel, când vorba de o ceartă și împăcare, cineva trebuie să facă primul pas. Nu prea merg două orgoli persistente. Iar asta depinde de fire, și vointa de a repara ceva.

Este principiu de AuR, parerea mea laughing

| TheStrategist a răspuns:

Da, mai ales dacă nu sunt într-o perioadă bună rolling on the floor

| 19flo79 a răspuns:

Femeile in general se enerveaza si urla doar din doua motive:
1 din orice
2 din nimic

laughing

| universe3 a răspuns:

Depinde de personalitatea ei