| anonim_4396 a întrebat:

Este bine daca esti indragostit la 14 ani? Este normal sa imi placa de cineva astfel incat sa vreau sa vb mereu cu ea?

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Este normal sa fie bine.

| BTWIN a răspuns:

Normal ca e normal laughing esti la varsta la care se petrec multe schimbari. Iubeste din plin si nu rani.

| Coarna_Mihai_1990 a răspuns:

E foarte normal... pentru baieti varsta de 14-15 duce la schimbari, referindu-ma biologic, dar si sentimental cam pe la varsta de 14 ani incepe sa te atraga o persoana nu doar prin aspectul fizic... si sa mergi usor usor spre acel sentiment pe care nu-l poti exprima prin cuvinte, iubirea, deci stai linistit sunt la fel numai ca eu i-am zis si persoanei si am ajuns impreuna si pot vorbi cat vreau si pot sa-mi arat sentimentele. Cam atat, Bafta si chiar e frumos sa fi indragostit si ai varsta potrivita Bafta in continuare! Funda!