| Loola_9927 a întrebat:

Este bun intaritorul de unghii de la AVON? Da rezultate? Funda celui mai bun raspuns explicit. [ scuzati categoria ]

Răspuns Câştigător
| LiveYourLife a răspuns:

Eu il am pe acela de scrie"Gold 24K"
are sclipici dar cand se dai pe unghii nu se vede numai daca te uiti foarte atenta
mie mi se pare bun ma dau cu el de fiecare data cand imi fac unghiile pentru ca se intareste foarte repede si da un luciu foarte frumos la oja

2 răspunsuri:
| cess a răspuns:

Hei,aceeasi problema o am si eu cu unghiutelehee hee cum imi cresc putin, se rup imediat. am incercat totul pentru unghii dar fara niciun rezultat. Nu da rezultate nici acest intaritor de unghii. Incalzeste putin ulei de masline intr-un recipient si tine-ti unghiile acolo timp de 10-15 minute si ia un calciu, din farmacie (cel efervescent este foarte bun ) atat pentru intarirea cat si pentru cresterea unghiilor. te pup :*

| Loola_9927 explică:

Am incercat si cu uleiul de masline+lamaie. Niciun rezultat la mine, totusi... Am auzit ca e bun.
Intaritorul e ieftin, asa ca o sa fac un efort si o sa-l cumpar. Sa incerc "pe pielea mea".
Multumesc de raspunsuri oricum :*!