| xEvond1v1sion a întrebat:

Exista oameni care fac sex cu animalele? Serios vorbesc acum exista astfel de oameni? Dau funda celui mai bun si explicit raspuns fara misto va rog. Scuzati categoria dar asta mi s-a parut cea mai potrivita.

Răspuns Câştigător
| anonimguy3 a răspuns:

Da sunt acei oameni (si femei si barbati) care nu sunt satisfacuti unul de celalalt (sau nici de persoanele de acelasi sex) si sunt de animale.

10 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Cum numara ciobanii oile? "una, doua, trei, buna iubito, cinci,..."
Si daca cotrobai bine printre stirii, vei gasi ca "un tanar de xx ani a fost gasit calare pe catea in satul cutare din comuna cutare din judetul nu zic care". Exista, si oricat de bolnavi or fi oamenii astia, macar nu scrie despre ei ca au violat si omorat vreo fata.

| Klepto a răspuns:

Animale, cadavre de la morga, de toate, exista destui care practica lucruri de genul pe lumea asta.

| paulthegame a răspuns:

Da sunt se numeste zoofil si mai sunt care o fac si cu morti necrofil

| AgathaRo a răspuns:

Ma gandesc sa-mi deschid un bordel zoologic. De "clienti" o sa am parte, totul anonim.
Ma scuzi te rog dar s-a parut amuzanta intrebarea, normal ca exista tot feluri de fantezii.

| marin81 a răspuns:

Da, exista/ Se numeste zoofilie/ Banuiesc ca e un fel de fetish

| Dackvareder123 a răspuns:

Da exista. Dupa mine acesti oameni ar trebui dusi la psihiatrie.

| angel_4561 a răspuns:

Din pacate da, pe langa doi oamenii sanatosii exista si unul bonav

| Loola19999 a răspuns:

Da, oamenii acestia se numesc Zoofili. Ei nu se simt satisfacuti de oameni, asa ca apeleaza la alte solutii, in acest caz, animalele.

| TurboBlaster a răspuns:

Da,exista dar cei mai multi fac cu cainii si se numesc zoofile happy

| Daniel_Darius_2000 a răspuns:

Da se numeste zoofil ei sunt "satisfacuti" mai bine de animale