| anonim_4396 a întrebat:

Este ceva anormal ca sunt bisexual?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu e normal sa iti placa barbatii si femeile, ori esti gay ori heterosexual. Nici gay nu is vazuti bine dar macar aia stiu ce vreau sa frece.

| ascovit a răspuns:

Pfff, anormal este, insa trebuie sa iti raspunzi la o intrebare tie insuti sincer:
Esti bisexual pentru ca vrei sa experimentezi, sau pentru ca "asa" esti tu?

| ionutzul31 a răspuns:

Eh...fiecare cu ce-l doare laughing

| VacutzaRoscata a răspuns:

Esti normal, nu asculta ce zic altii, nu toti inteleg anumite chestii

| AshuraElric a răspuns:

Mie nu mi se pare ceva iesit din comun dar nici ceva ce trebuie dat la stiri.Esti liber sa faci ce vrei cu viata ta, evident vor exista si prejudecati, dar asta nu inseamna ca trebuie sa te incui in casa.

| GeorgiavonPutzifer a răspuns:

happy Hmm...chiar iti place sa te sparga cineva la buci prin blugi?

| MotoGP a răspuns:

Hopa ma cu misto e normal sa o iei in curulet ma stai linistitlaughing)