| YqLmX a întrebat:

Este ceva normal ca la 13 ani sa ai penisul unui baiat de 16-17 ani? Credeti ca ar strica asa ceva intr-o relatie. M'am masturbat de multe ori... posibil asta sa fie problema dar credeti ca e bine sa o contiunui asa?

10 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Moama esti un baiat norocos sa ai un amic asa de mare love strucklove strucklove strucklove struck eu zic ca esti perfect kiss

| glamour a răspuns:

Ce inseamna pentru tine "penisul unui baiat de 16-17 ani"? presupun ca te referi la marime, ai fi primul pe care il aud ca isi face griji ca are un penis mai marelaughing
fiecare se dezvolta in felul lui, asa ca nu ai de ce sa-ti faci griji, nu e de la masturbat, deci poti sa continuilaughing

| User a răspuns:

Cum adica ai "penisul unui baiat de 16-17 ani"?straight face Esti copilu lui Ciomu?nail biting

| claus a răspuns:

As fi fericit sa dai si niste cifre aici. de la masturbare nu creste nu iti fa griji. nu e o problema pentru o relatie, doar sa nu o ai cat un pix si sa o gadili mai mult...

| YqLmX explică:

@Alexandru lasa-ma frate cu scoala tastraight face

| Alexandru_8107 a răspuns:

Ar fi normal, la varsta pe care o ai sa pui mana pe carte si sa inveti. Daca esti ocupat cu invatatura, uiti de masuratorile piticului. OK?

| miky_4769 a răspuns:

E o foarte mare problema:O Da penisul inapoi baiatului!

| Spynky a răspuns:

Nu-ti fa griji ca e bunhappy

| Petru_7202 a răspuns:

laughing asta e genotipul tau, asa te dezvolti tu(la mine de exemplu e invers:ceva mai intirziat), intreaba-l pe tatal tau, el te va sfatui, cit despre masturbare:poti sa continui linistit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca esti *** dc te mai sperii? laughingrolling on the floor nu-i bai si bine zici:glamour a răspuns:
Ce inseamna pentru tine "penisul unui baiat de 16-17 ani"? presupun ca te referi la marime, ai fi primul pe care il aud ca isi face griji ca are un penis mai mare laughing