| theROOcKsTArr a întrebat:

Sunt baiat. M-am masturbat de cateva ori.Imi creste penisul?

Răspuns Câştigător
| yanny`s a răspuns:

Vaii.nu te mai masturba ca sa iti creasca pana la calcaietongue

mai bine mananca niste ciocolata ca o sa-ti creasca mai mult:*

[sper ca nu ma iei in serioswinking]

ai macar 12 ani?raised eyebrows

6 răspunsuri:
| Ana a răspuns:

Nu iti creste nimic.

| Luori a răspuns:

Da da sigur rolling on the floor

| Frogie a răspuns:

Da, o sa-ti creasca pan` la lustra! laughing

| Mihaic93 a răspuns:

Da, o sa-ti ajunga pana la gura.

| Lilik a răspuns:

Pai daca-l freci atata se face mare, daca-l lasi in pace se face iar mic si zbarcit si vai de el. cam asa sta treaba. te obisnuiesti tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wo...ciudat:}straight facestraight facestraight facestraight face! Nu cred ca se va intampla asta!