| LanguageMaster a întrebat:

Este nepoliticos să curtezi fete pe la terase, cafenele și restaurante?

15 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Este nromal si politicos

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

ATAT! respect frate

| RAY a răspuns:

Daca esti printre cei 20% dintre masculi care fizicul lor emit atractie., da, daca esti ca restul de 60% mai bine nu, fetele vor sa fie privite doar de barbati frumosi sa vb cu ei iar la o varsta se compromite cu unu beta, un fraier care crede in iubire, dar ea inca ti o trage cu unu alfa, doar 40% din barbati ti au transmit adn ul in decursul istoriei releva savanti, restul de 60% crestea copii altor masculi, barbati frumosi cauta aventuri, ele stiu asta de asta au catelusi, din ce vad eu tu esti

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Nu e greu sa vezi reactia lor cand nu te plac, simt o scarba fata de tine, te folosesc ca prieten, amic dar fara acces sexual, nu fii disperat dupa ele

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Cumpara un vr,un vagin artificial sau un robot sexual,asta e adv mann nu ne plac fetele,fara placere nu exista iubire, nici noi nu am sta cu urate, desi e egalitate, doar ca fetele sunt mult mai pretențioase ca noi, femeia vrea totul oferind vaginul ei atat

| Invictusman a răspuns:

Riști sa fi "încins la costum", nu este o idee buna.
Multe par ca sunt singuratice dar nu sunt!

| alexalx1234 a răspuns:

Pentru ele este nepoliticos sa le si privesti in ochi daca nu esti vreun baietas de cartier.

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Da esti frumos, nu, daca esti urat, da!

| Den1sa a răspuns:

Nu e nepoliticos, doar asigurate ca nu te comporti ca ultimul pervers, iar in rest doar incearca sa incepi o coversatie si cine stie pote devine in timp ceva mai mult

| FOG92 a răspuns:

Daca vrei sa pleci de acolo batut cu ochii vineti happy just try it

| FOG92 a răspuns:

Apropo de asta daca tot te mananca in kur incearca lucrul asta in Bucuresti garantat in centru vechi o sa ai un succes mama mama rolling on the floor)

| Fabianaa a răspuns:

Nu, atâta timp cât nu te comporți ca ultimul libidinos.

| Anonimic a răspuns:

După părerea mea, da

| Jugoslavije a răspuns:

Pune-le mana pe buci sa fie frum

| pamfilbarosanu a răspuns:

Daca esti libidinos e super cool, fetelor le place sa fi smecher. Ai putea incerca si in biserica