| JacksonPlimouth a întrebat:

Este normal ca iubitul tău să te muște. Prietenul meu mă mușcă pentru că mă iubește.
Ce credeți?

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Poate e vampir si vrea sa i donezi sangele tau, daca il iubesti te poti sacrifica, ce nu faceti voi dragele mele din iubire nu? fiecare barbat isi arata iubirea in mod diferit ca si voi, sunt fete care dau cu piciorul jos la baieti din iubire, sa vada daca e vie sau moarta, unde te musca?

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru JacksonPlimouth):

Wow e infometat rau de tot, faceti sex des?

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru JacksonPlimouth):

Ce varsta aveti copii?

Răspuns utilizator avertizat
| Sofer a răspuns:

Te place mult. De asta te musca.

| Nemessys a răspuns:

Cred ca ii este foame. rolling on the floor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i sa se linisteasca.Te poate iubi si fara muscaturi. Daca ramai cu semne de la muscaturile lui, mai crede lumea ca iei si bataie, plus de asta nu stiu daca tie iti place sa ai semne pe corpul tau.

| RandomStudent a răspuns:

Ca vrea sa te manance, saau ca ii este pofta de tine

| PisicutaMiauBAU a răspuns:

Pai daca te musca usor pur si simplu incearca sa-ti arate ca te iubeste, si daca te musca tare inseamna ca ii e foame sau ii lipseste o doaga.Noroc,ai grija sa nu te manance.hee hee