| Anemarrie124 a întrebat:

Eu inca il mai iubesc pe fostul meu iar astazi mi-a spus ca el o iubeste pe prima lui iubita.Dar eu stiu foarte clar ca nu o iubeste.E asa crede deoarece fata respectiva are un prieten iar prietenul ei a fost plecat o saptamana in vacanta.Si ea avand o atitudine mai "usuratica" ca sa spun asa incepuse sa se dea din nou la el si tuturor le spunea ca face asta pentru ca nu mai are cu cine sa se sarute sau sa faca alte lucruri pana se va intoarce prietenul ei.Eu am fost deasemena plecata aceasta saptamana iar cand m`am intors am aflat ca ei s`au vazut m`ai toata saptamana si erau gata sa se impace dar in ultima zi a venit iubitul ei din vacanta si fostul meu nu a putut sa se duca... fata s-a suparat si normal ca a ramas cu iubitul ei pentru ca ea il iubea de ex`ul meu isi batuse joc ca sa zic asa.Eu stiu ca el ar fi vrut sa se impace cu ea doar pentru ca ea era maiusuratica si facea multe gesturi:ex il musca, se urca pe el oh go on cred ca tuturor baietilor le place asa ceva.Dar mie nu mi s`a parut normal fata de iubitul ei.Ma rogoh go on Ce ar trebui sa fac? Sa nu le m`ai dau atentie sau sa ii spun iubitului fetei ce a facut ea in lipsa lui? P.S si eu as fi putut sa Fac cea ce ii facea fata ex`ului meu dar nu`mi sta in caracter. FUNDA.

Răspuns Câştigător
| marya1994 a răspuns:

Eu zic sa fii rea, daca fostul tau prietenen ti-a spus ca numai vrea inseamna ca nu prea mai ai sanse si de ce sa o lasi pe ea sa fie fericita? Spune-i prietenului ei ce a facut si apoi iti vezi linoistita de ale tale fara sa iti pese ce se va intampla in urma:d

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Eu zic sa-ti vezi de treba ta si nu le mai da atentie.

| Numero1 a răspuns:

Buna,in primul rand esti foarte draguta si frumoasa, in al doilea rand nu inteleg de ce mai incerci ceva cu el cand e clar ca el nu prea stie ce vrea, acum in loc sa nu-ti dea tie atentie interesul lui se intreapta spre foste la care nu mai are nici o sansa, eventual si aia isi bate joc de el pentru ca asa sunt unii baieti sa stea dupa curu la toate, si totusi acest baiat nu are pic de demnitate, cu siguranta ar trebui sa ai spui iubitului acelei foste si sa te reorientezi la baieti.Te pup si noapte buna iti doresc.