| Eminescw a întrebat:

Este normal ca o femeie care merge la servici să poarte mai multe zile la rând același tricou sau aceeași pereche de colanți, având în vedere că nu este săracă?
Și din moment ce persoana respectivă poartă aceleași haine des, este posibil ca și chiloții să fie aceeași, fără să-i mai schimbe din moment ce poartă aceeași colanți și același maiou 3 zile la rând?

5 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Nu, nu e deloc normal, dar, prin absurd, poate are mai multe perechi de aceeasi culoare si ii poarta. iar de chiloti, de unde stii tu?!?!
Prin absurdul absurdului, poate nu te place si vrea sa te faca sa o desconsideri.

| Eminescw explică (pentru PsihoSex):

Nu am treabă cu ea.
Tipa arată foarte bine și și-ar permite câteva țoale în plus, având în vedere că are un salariu destul de mare. Doar că mă surprinde cum de poartă zi de zi același rând de haine?
Tu, personal, ai spune că este neângrijită tipa respectivă?

| PsihoSex a răspuns (pentru Eminescw):

Asa, la rece, fara sa o vad si sa o pot interpreta, nu iti pot spune mai mult, doar sa ai grija cu gramatica, stiu multe tipe care nu suporta greselile.
In interiorul cuvantului compus, dupa "ne", litera i se scrie cu i din i, nu din a.
Iar chilotii pot face parte dintr-un set anume, sau are 7, sau 10 identici, daca sunt de calitate, fini la atingere si ii plac foarte mult.
"Cate capete, atatea pareri" si "Cate bordeie atatea obiceie."
Uneori, tipele pot fi dificile de inteles. nu-ti bate capul.

| SG1995 a răspuns:

Daca lucra la birou sau intr-un mediu in care lucra cu oamenii nu e prea..., nu zic ca normal ca normal e, dar nu e prea profesional, in schimb daca poarte aceleasi perechi de haine e ok, cat despre chiloti, nu stiu pot fi aceeasi, pot fi alta pereche, daca esti curios, iti recomand sa te uit la colanti cand tipa se apleaca, deoarece colanti mai ales daca sunt negri devin transparenti, deci poti sa iti potolesti curiozitatea in cei priveste chiloti.

| Dyalema a răspuns:

Nu prea e normal, dar fiecare cu piticii lui! poate sunt hainele cele mai comode sau cele norocoase tongue