| TipuNebun a întrebat:

Este normal daca testicolul stang este mai mic decat cel drept? Cum fac sa le am egale?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

De obicei toate organele pereche ale corpului uman prezinta un anumit grad de asimetrie, diferenta care poate fi mai mult sau mai putin evidenta. Este destul de comuna aceasta situatie ca cele doua testicule, cat si scrotul sa prezinte o diferenta de marime. Multa sanatate!

6 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Nu poti decat sa le micsorezi, asa ca te duci la un cabinet de fizioterapie si aranjezi cu doctorul si asistenta un set de proceduri cu ultrasunete. ATENTIE. Este ilegala micsorarea testiculelor, aranjezi pe sub mana. Faci cateva sedinte pentru dreptul, daca a devenit mai mic ca stangul faci la stangul, cum egalitatea e dificil de atins si pastrat faci iar la dreptul, pana nu mai ai testicule de loc. Pentru specie ar fi un castig.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce le vrei egale?

| cyupaku a răspuns:

Consulta un medic urgent

| Yon1470 a răspuns:

Mai tai cu foarfeca din ele!

| alex055 a răspuns:

Din cate am auzit toti barbatii au unul mai mic decat celalalt

| MarianAndreiMarian a răspuns:

O pui pe maica-ta sa te ia in mana testiculul ala mai mic si sa plece cu el in alta camera