| anonim_4396 a întrebat:

Salut, pe 5 iunie 2011 am avut operatie la varicocel pe stanga, ieri am fost externat, am observat ca testicolul stang este mai umflat decit cel drept, este ceva iesit din comun sau e normal?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| bulin a răspuns:

Nu te speria isi va reveni cu timpul s-a umflat probabil din cauza ca vena si-a revenit la normal