| alexandruanghel a întrebat:

Este normal sa ai 2 menstruatii intr-o luna?

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca DA, in cazul in care ciclul menstrual are lungimea mai mica de 30 de zile. In acest caz se pot produce 2 menstruatii dintre care una/prima chiar la inceputul lunii calendaristice si o a 2-a menstruatie in ultimele zile ale lunii respective. Sanatate!

| MihaiNicu23 a răspuns:

Da este normal.

| HadesSs a răspuns:

Daca esti baiat, nu...

| Almateeazender a răspuns:

Eu zic să mergi la doctor, el e singurul care te poate ajuta.

| Alexandra20374 a răspuns:

Dacă nu ai ciclu regulat e normal, nu esti singura careia i se intamplawinking