| anonim_4396 a întrebat:

Este normal sa ma masturbez in fiecare zi?

Răspuns Câştigător
| CryChristiAN a răspuns:

Nu este normal.Deja ai o obsesie si pe deasupra este pacat trupesc masturbarea.
O sa-ti p[ierzi vederea si o sa atragi anxietatea asupra ta daca o sa continui sa te masturbezi. Sfatul meu e sa-ti gasesti ceva util care sa nu te faca sa te mai gandesti la asa ceva.

6 răspunsuri:
| ynna93 a răspuns:

Nu nu este, cred ca probleme grave, consulta un psiholog.

| ROB3RT89 a răspuns:

In fiecare zi? Cred ca ai o problema serioasa...O sa pierzi mult calciu pe tema asta si nu vei putea duce un act sexual pana la capat!

| fr4t3ll0 a răspuns:

Anonim, tu esti tampit rau. laughing Ma ustura ochii de la atata ras. rolling on the floor)

Nu e normal man in fiecare zi, normal e sa zicem..de vreo 2-3 ori pe saptamana. Fiindca, de obicei, asta e intervalul in care cuplurile au relatii sexuale. Dar consulta un psiholog, si nu in ultimul rand, gaseste-ti o ocupatie. happy

| k1d0 a răspuns:

Da este normal. Masturbarea te ajuta ca sa iti maresti instrumentul.

| itsbatgirl a răspuns:

Da. Why not, daca te face sa te simti bine si nu deranjeaza pe nimeni?

| JUSTIN121 a răspuns:

Poti sa te masturbezi de cateva ori pe saptamana, dar nu in fiecare zi, nu este normal.