| cristi1000 a întrebat:

Salut TPU,
Am 19 ani si ma masturbez de un an.De fiecare data cand ma masturbez am un orgasm puternic.Este normal sa am un Orgasm puternic cand ma masturbez?
PS:sunt baiat.

Răspuns Câştigător
| florg78 a răspuns:

Salut.da e foarte ok sa ai orgazm si sa simti placere maxima, dar ar fi bine sa incerci sa faci dragoste, e mult mai placut, mai intens

3 răspunsuri:
| afrodita3333 a răspuns:

Da,este normal sa ai oragazm, doar asta e scopul pana la urma nu?

| AlxMihai a răspuns:

In primul rand nu se numeste orgasm se numseste erectie, orgasm e la fetewinking si in al doilea rand masturbarea e buna dar totusi la 19 ani nu crezi ca ar fi timpul sa incepi sa cauti o fata. Totusi ai 19 ani ce naiba dar asta e o sa o gasesti tu pana la urma si nu vei mai avea nevoie de masturbare.

| Mihai453 a răspuns:

Sunt eu pr0st sau ce? eu stiu ce orgasm au doar fetele...