| Davdi a întrebat:

Este o problema daca un baiat face sex de la 13 ani(nu probleme legale)

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da, incă nu are cu ce.

| Violleta2022 a răspuns:

Cu ce sa faca sex, puiule?
Un baitel de 13 ani are doar un cuculet mic, inca nedezvoltata si nici sperma nu are, si doar pipi poate sa faca cu el si eventual sa-l mai ferce din cand in cand, dar tot inutil.
Invata sa-l speli zilnic, sa-l tii curat si lasa sexul, pana mai cresti si-l poti practiva cand iti creste si tie un penis, dupa 17-18 ani.

| doctorandus a răspuns:

Poti sa iei boli. Sau sa lasi o fata gravida. In rest nu sunt probleme.

| Emilian65 a răspuns:

Da, pentru ca nu are cu ce face sex. Penisul lui nu este dezvoltat complet pentru a face sex.

| MihaiMB a răspuns:

Nu este recomandat pentru că nu eşti dezvoltat, cel mai bine este la 18 ani.

| DinNoapteAalbastră a răspuns:

Nu. Doar din punct științific ( băiatul fiind prea mic, nu este dezvoltat)
Și, evident, placerea sexului nu o să existe deloc.