| Andreea202 a întrebat:

Este posibil ca în zilele fertile si chiar in ziua ovulatieie sa ai stări de voma si dureri de sani?

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Fiecare fată este diferită, la fel si simptomele diferă de la fată la fată nu la toate este la fel, tu ce varsta ai? Sanatate.

| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca poti sa ai starile descrise chiar si in acest moment al ciclului menstrual fiindca starile respective NU sunt provocate in mod cert/sigur de sarcina, fiindca in cazul tau nici nu poate sa existe asa ceva. Este imposibil sa se poata forma sarcina in urma unui sex anal chiar si daca sperma este ejaculata de fiecare data in colon la terminarea sexului anal. Sangerarea menstruala uneori poate sa porneasca cu 2-3 zile inainte sau mai tarziu fata de data prognozata/reiesita din calcul. Multa sanatate!

| LARISSSAAA144 a răspuns:

Am,nu crd, eu stiu ca voma si durere de sani ai cand esti la inceput de sarcina

| Andreea202 explică (pentru LARISSSAAA144):

Sunt încă virgină doar sex anal am facut si luna asta am avut si menstruatia perfect normal doar ca a venit cu 2 zile mai devreme.

| LARISSSAAA144 a răspuns (pentru Andreea202):

L ai facut protejat sau?

| Andreea202 explică (pentru LARISSSAAA144):

Uneori da