| Loly.Emh a întrebat:

Este posibil sa raman insarcinata daca am facut sex cu prietenul, iar prezervativul s-a rupt.Acesta nu a ejaculat, dar e posibil sa raman datorita lichidului preejaculator? Cat la % este posibil? Vi s-a intamplat?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

15%

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, e posibil. Nu stiu cat la suta, depinde si de perioada ciclului menstrual in care te gaseai tu.

| Bacemi a răspuns:

Sunt sanse mici dar trebuie neaparat sa faci un test de sarcina pentru a fi sigura. Cu asa ceva nu e de joaca.

| pendula a răspuns:

Cristi ti-a dat cel mai bun sfat posibil. Sunt total de acord cu el.

| myrazvy a răspuns:

Pai depinde draga cand s-a rupt, sh unde, daca in vagin, cu siguranta a curs s... a din el, si asa vezi testul ala de sarcina ce spune.

| Cristina20143 a răspuns:

Sunt sanse foarte mici 5%, pentru a fi sigura fai un test de sarcina, nu costa mult si e mai sgur.sa nu te ingrijorezi prea tare sunt sanse mici sa fi gravida.pa'pa pup

| M@dy a răspuns:

Este putin probabil ca in lichidul preejaculator sa se gaseasca spermatozoizi, deci sansele sunt foarte mici ca sa ramai insarcinata

| BuBuLyNa a răspuns:

Sar putea dar nu stiu sigur