| AleAlecutza a întrebat:

Este un baiat la mine la scoala pe care il plac foarte mult! si nu stiu ce sa cred! mereu se uita in pauze la mine (este mai mare ca mine cu un an) se preface ca nu ma vede si intra in mine si cand joc volley mereu se baga peste mine si imi ia mingea ca sa ma duc sa o iau
deci...voi ce credeti?

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Eu sincer cred ca te place si iti arata asta prin en metode

| gyna201 a răspuns:

Ar trebui sa mai astepti ceva timp sa ii vezi reactile oricum fi cat mai indiferenta nu ii arata ca il placi...asta il va face sa te placa si mai mult.din ce ai zis tu da este posibil sa te placa incearca tosui sa va imprieteniti incercarea moarte n-are ai toate sansele zic eu si viata trebuie traita si sa nu ratezi niciodata ceva ce iti doresti cu adevarat

| DeathIncarnate a răspuns:

Intra in tine? ce-ti mai place viatarolling on the floor)

| AleAlecutza explică (pentru DeathIncarnate):

Nebunaticule big grin rolling on the floor

| DeathIncarnate a răspuns (pentru AleAlecutza):

Uuuutonguemersi mersi

| madalinutza20 a răspuns:

Scumpa si eu patesc la fel...baieti astia numai stiu sa impresioneze o fata doar prin bataie si indiferenta... oricum eu cred ca te place

| anonimul0826 a răspuns:

Te place eu zic sa te dai la el daca iti place de el nu fa ca mine si mie miu sa inmtmplat de multe ori si sia pierdut fetele interesul pentru mine si sua pus cu alti mai bine vb cu el

| milget a răspuns:

Te place! Asta e modul baietilor la o anumita varsta de a arata ca plac o fata.