| fantasy01 a întrebat:

Este un baiat la scoala! BLond cu ochi albastri! Ne cunoastem doar din priviri si doar o sg data am vb ca el pe mess! Ce as putea sa fac ca sa ii atrag atentia pe mess sau la scoala? Pe mess ce sa scriu la status si ce mass sa ii dau ca sa ii atrag atentia sa vorbeasca cu mine caci nu ma baga in seama? dau fundita si voturi

Răspuns Câştigător
| KimDinca a răspuns:

Pai eu cred ca poti sa.i spui ceea ce simti ca s.ar putea sa.ti raspunda si el acelasi lucru."Incercarea moarte n.are"

2 răspunsuri:
| Alycaaaa a răspuns:

Http://irninis-mare-sic.hi5.com -hi5-ul meu
sau poti sa iti pui o poza la av cand te saruti cu cineva chiar la scoala sa te duci pe hol si sa te saruti cu cineva dar sa te asigura ca el vede.

| fantasy01 explică:

El stie ca il plac