| fantasy01 a întrebat:

Plak si eu un baiat si am idul lui o sg data am vb ca el! Ce as putea sa scriu la status sau ce mass sa ii dau ca sa vb ca mine ca nu ma baga in seama? dau fundita si voturi pls raspunsuri

Răspuns Câştigător
| Coolgirl_7768 a răspuns:

Pai uite un mass: 5 min sa ma intrebi orice vrei tu si jur ca iti rasp sincer.da si u mai departe sa vezo ce intrebari primestii (mass)...sau salutal pur si simplu intreaba-l ce face chestii bagate in vorba sau trimitei un mas cu ce parere are despre tine Da mai departe si vezi cum te considera lumea
. 1dulce.
2frumos/a.
3de gascha
. 4vreau sa stau cu tine.
5de treaba
.6te consider ca o sora /frate
. 7teas saruta.
8te iubesc
sau Ce parere ai despre mine? (sincer)
1.Nu te cunosc
2.Nu ma intereseaza persoana ta.
3.Ai reprezentat ceva pentru mine
4.Reprezinti ceva pentru mine...
5.Te urasc
6.Lasa figurile
7.M-am saturat de tine
8.Prezenta ta ma lasa rece
9.Te iubesc
10.Tin la tine ca un prieten
11.Esti de treaba
12.As vrea sa fim mai mult decat amici
13.Tin la tine mai mult ca la un prieten.
14. Vreau sa ne combinam.
15. Daca nu as avea prieten m-as combina cu tine
16. Vreau sa ne combinam...

6 răspunsuri:
| Lexus28 a răspuns:

Daca nu ai curaj sa initiezi tu o discutie, desi asta ar fi cel mai bine, poti macar sa ii ceri o melodie sau sa iti recomande un film. Desi, nu ti-as sugera varianta asta. Nu e bine sa stai in umbra, iti incerci norocul si poate vei fi suprinsa de raspunsul lui.

| giuly a răspuns:

îi sugi p"#%&%

| AyU a răspuns:

Nu trebuie sa scrii nimic la status pentru ca baietii ne cred fraiere daca scriem prostii la status si nu va intra in vorba cu tine. Din contra te faci de mandra minune sau daca pui un status fain nu isi da seama. Intra pur si simplu pe el si vorbiti dechis. intreba-l banalitati, ce muzica prefera, cand ii nascut si mai gasesti tu cate ceva. Fii tu insuti si incepe conversatia cu ceva banal de ex "Sall :* Cmf?batting eyelashes" Folosete popici laughing Nu fii timida!winking Succes :*

| pitcrv a răspuns:

Incearca sa vorbesti cat mai mult cu el, sa vezi ce lucruri ii plac, sau ce lucruri aveti in comun, si dupeaia sa dezvolti un subiect pe tema respectiva.bafta

| fantasy01 explică:

Pardon ca sa vb K mine

| fantasy01 explică:

Imi este rusine sa vb ca el! el este un pic mai rebel si cam imi este frica s anul zica ceva catre mine! el stie ca il plack