| anonim_4396 a întrebat:

Este vorba despre relatia mea de dragoste, in ultima vreme, simt ca iubita a inceput sa devina nepasatoare fata de mine si sa se axeze pe ce vrea ea, sa nu mai faca planuri pentru noi etc. Parca si-a pierdut flacara aia de entuziasm, astazi cat am stat la liceu de serivicu, a venit doar o data cu o colega pana jos sa ma viziteze, doar ca ea s-a dus sa vorbeasca cu bodyguard-ul, nici nu m-a bagat in seama, colega care a insotit-o a fost cea care m-a luat in brate si mi-a spus ca ii era dor de mine ...Adica pana la urma ce se intampla? sunt eu cel care greseste cu ceva? ca parca primesc mai mult afectiune din partea colegei asteia decat din partea ei. Azi cand am plecat de la liceu ea vorbea la telefon, si cand m-a vazut s-a intors repede in clasa, nici nu m-a bagat in seama, tot colega care coborase mai devreme la mine a fost cea care m-a luat sa mergem spre casa...Care e colega si care e iubita pana la urma?

Răspuns Câştigător
| asdfgasd a răspuns:

Salut, treaba asta poate avea mai multe cazuri din care sa fii tu de vina, ea sau chiar amandoi, depinde, nu prea le am cu relatiile, dar cred ca trebuie sa te gandesti la tot ceea ce ai facut cand erai cu ea si s-ar fi putut s-o superi, sau ca poate i s-a spus ceva de rau despre tine, analizeaza situatia, intreab-o de ce nu te mai baga in seama in ultima vreme, poate nu mai simte afectiune fata de tine si ii place de alt baiat. Daca nici macar nu te-a salutat, atunci inseamna ca nu vrea sa te vada, ceea ce inseamna ca i-ai gresit cu ceva sau nu te mai place din cauza altuia, ori alte motive, incearca cum am spus sa te gandesti la perioada de relatie cu ea, sa iti dai seama daca ai facut ceva gresit si dupa aceea s-o intrebi ce e in neregula happy

5 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

In liceu relatiile serioase nu isi au locul, tu ca baiat trebuie sa zbori din floare in floare ca o albinuta, daca vrei ca aia sa se oftice, combinate cu colega care iti da seama ca vrea sa rupi patul cu ea si ai sa vezi cum turbeaza cateaua

| sofisis a răspuns:

Da-i tu papucii oficial ca ea deja s-a cam despartit de tine dar cred ca a uitat sa te informeze si pe tine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

"Relatia ta de dragoste"? De dragoste? Te-ai lovit in cap de curand?

| Tavitza123 a răspuns:

Eu zic sa dai la amandoua

| asdfgasd a răspuns:

Multumesc pentru funda, sper sa te fi ajutat sfaturile big grin