| Miruna_8819 a întrebat:

Eu am 11ani si am un prtn d 19 ani si vrea sa facem sex dar eu nu stiu cei aia sex ma ajutati?

Răspuns Câştigător
| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Asta e caterinca?raised eyebrows

26 răspunsuri:
| andreeutzaa a răspuns:

Poate nici menstruatie nu ai inca si deja te gandesti la sex(asa se scrie) Nu iti zic ce e pentru ca la varsta ta nici nu trebuie sa stii si apoi ca sa nu faci prostia sa iti incepi viata sexuala de acum cu unul care cauta doar asta de la tine.Asta era si scopul lui, sa dea de una naiva cu care sa se distreze.

| unknow a răspuns:

Copil cretinrolling on the floor batut de soarta, mi`e mila sincer!

| unknow a răspuns:

Ce copil tampit straight face

| Allexis a răspuns:

Baiatul ala stie ca e caz penal sa faci sex cu o copila care n-a implinit 15 ani? Plus, tu stii ce e ala sex?

| NoSmile a răspuns:

Uff. da-i fata papucii, pana nu e prea tarziu. totusi ai 11 ani, nu se merita sa faci sex de la varsta asta. el poate fii acuzat de ''coruptie de minori'' totusi are 19 ani, si nu gandeste deloc. daca ti-a cerut asta, inseamna ca doar pentru asta te vrea.

| ΛŁ3ЖΔЙĐЯΔ a răspuns:

Sex? pfff ciudat ca nu stii, dar mai bine.winking daca el vrea asa ceva, in niciun caz sa nu te iei dupa el. serios. ce e aia sex? pai modul de inmultire al oamenilor laughing mai mult nu iti trebuie la 11 ani. oricear fi, sa stii ca la varsta ta e total nepotrivit, deci sa nu faci asa ceva. ai grija de tinewinking

| diesel94 a răspuns:

Pedofilu draq laughing ii trebuie sex cu o fata de 11 ani. Fatuco du-te si zii la maicata ce ti-a propus respectivul ca ala nu merita sa fie liber

| express11 a răspuns:

Vezi-ti de scoala fato! si mai lasa sexul! tu nici nu stii sa scrii.intreaba pe tactu ce inseamna!

Răspuns utilizator avertizat
| Digital112 a răspuns:

Alta bulangioaica de vreo 14 ani...

| Andreea357 a răspuns:

Deci scuze cati zic asta.da uh esti putin saracuta cu duhu (nebuna) cum sa faci asa ceva la 11 ani si plus ca uh mai crezi ca ala te iubeste ceea ce nu-i adevarat sta cu tine cred nunmai ca sa faketi sex (asa se scrie)...si sex inseamna cand un baiat isi baga p**a in pasarica ta.uh esti virgina si cine stie ce ingeras mai ascunde ala in pantaloni ...deci te rog sa nu te gandesti la aha ceva dai papuci cpilo si vezi-ti de acrte eu la ani tai nici nu aveam pr si debea acum cateva zile am facut-o si eu cu un baiat de varsta mea si acre am iubeste cu adv nu cu un pedofil ca pr tau. macar maicata stie cu cine te intalnesti nu prea cred asa ca decat sasi bata ala joc de tine si sa ramai si cu un copil dupa tine mai bine stai in banca ta siti vezi de treaba asa cum au zis si ceilalti

| alexutza697595 a răspuns:

Daca baiatul 19 ani vrea sa faca sex cu tine refuza-l. Doar nu ai capul sec sa crezi ca animalul asta simte ceva pentru tine. Stai in banca ta. Vrei sa ii dezamagesti pe mami si pe tati care muncesc pentru tine? Nu fi proasta!

| Baddboy a răspuns:

Hmmmmm?
ala t rupe daca isi baga,, in tine lasa balta sti mica raw; d

| SexyBunny a răspuns:

El trebuie sa isi bage cucletul in pasarica ta. apoi sa o scoata, sa o bage. si tot asa. pana iese ceva din cuculet si ajunge in pasarica ta.

| Cosmin_5281 a răspuns:

Stii ce cred eu despre tine si ala? Ca nu aveti minte! Mai fetit-o ai 11 nu ai parinti? Intai invata sa scrii sex si apoi mai vorbim pana atunci ia si invata mai bine oh go on

| WhiteWolf7 a răspuns:

O sa-ti spun pe ocolitetonguerietenu tau e pedofil(da-la care violeaza copii )

| computerizatul a răspuns:

In primul rand se scrie sex si aici vezi ce e ala sex www.redtube.com/44238

Răspuns utilizator avertizat
| Discus a răspuns:

Uita-te pe www.redtube.com alegi un video si vezi ce e ala sex.Drq de pedofil cum sa faca sex la 19 ani cu una de 11 ani.Ala n-are ce sa f***?

| Zz_6280 a răspuns:

Ori iti bati joc de noi ori isi bate joc tipu ala pedofil de tine
mai bine iti iase din cap chestiile astea cu sex cica (se scrie sex)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca glumesti...
in primul rand se scrie sex nu secs...si la varsta ta ar trebui sa t gandesti la scoala nu la prostii d genul asta.eu la 11 ani nici nu aveam prieten...toceam d rupeam
Si oricum baiatul e prea mare pentru tine...in mod sigur vrea doar sa se culce cu tine, adica sa faceti''sex''si ADIO! Ai mare grija...
Totusi uite aici ceva despre sex
http://ro.wikipedia.org/wiki/Act_sexual
Dar sa stii ca esti prea mik pentru asa ceva...mai asteapta macar 4 ani...eu am 16 si de-abia acum 3 zile am facut-o pentru prima data

| Adelsi a răspuns:

Mai bine ati tacea din gura.
e prea mica pentru asa ceva

| Mada_7428 a răspuns:

Glumesti?!
In primul rand se scrie SEX
Iar tu la varsta ta ar trebui sa te joci cu papusile, sau stiu eu. gandul tau sa fie la scoala nici de cum la sex...
Parerea mea este sa te desparti de el cat mai repede posibil cred ca iti este foarte clar ce are de gand sa faca. dar cu siguranta nu iti dai seamawinking
Parintii tai stiu ce urmeaza sa faci?
Doamnee straight face

| darco01 a răspuns:

Pai...Miruna dai papucii cat ma rapid! Pana nu vrea sa face sex multe ore pe zi! Stii dac nu iti place poti sa il dai la politie! Bafta!

| Anonim_3463 a răspuns:

Pfff...scumpo mai fa ceva carte si peste ceva anishori ai sa te gindesti deja la sex...mai consulta dex-ul ca sa vezi mai intii cum se scrie "sex" si apoi mai vb.