| anonim_4396 a întrebat:

Eu am inceput viata sexuala de la 11 ani.asta a fost acum 5 ani (acum am 16) oare dauneaza deoarece penisul meu are 20 cm in erecti si 10 fleasca.la 11 ani il aveam de 10 sculat de 5 fleasca pls heeelp

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fa-te stripper

7 răspunsuri:
| paramore a răspuns:

Eu cred ca fleasca ai in creierstraight facesincer

| Anileda a răspuns:

Hai ne lasi cu povestile astea?
Ai penisul de 100 de cm.
Hai pa! si nu mai inventa povesti.

| AnaisC a răspuns:

Cum *** ti-ai inceput"viata sexuala" la 11 ani?
Cu ce, ma? Cu aia 5 cm? Singur in fata filmelor porno, nu?
Eu nu va inteleg, copii astia care nici nu stiu sa citeasca si cred ca p ei iau adus barza va babarditi singuri sa cu cineva, dar nu pot sa vad cine e la fel de batut in cap.

| theoneandonly a răspuns:

1. Se numeste flasca, nu fleasca (vezi DEX)
2. Voi mai aveti copilarie? La 11 ani nu ma interesa nimic legat de viata sexuala... dar deh, sunt batran.
3. Felicitari. Esti dotat. Iti doresc sa stii ce sa faci cu ce ai deoarece daca ai si nu stii ce sa faci cu el e ca si cum nu ai avea.

| createing a răspuns:

Frate in ***. nu stiu intra 5 a aveam ocolega mai buna...credeti ce vreti in ***nu m-am putut abtine

| madalin777 a răspuns:

Du-te ma ...cu 11 imi ai tai...
atunci te jucai cuu spiderman in nisip. vi aici cu abureli din astealaughing

| eu_4859 a răspuns:

Nu cred ca dauneaza... poate pur si simplu esti dotat.big grin nu stiu