| bibydraguta a întrebat:

Eu cred ca iubirea este asa frumoasa atunci cand primesti si dai iubire. voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| Ellena a răspuns:

Asa cred si eu.
E foarte frumos cand iubesti si esti iubitwinking

9 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Asa e! sunt de acord cu tine big grin

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Asa e happyTrebuie ca ambele peroane sa se iubeascahappy

| Parintele a răspuns:

Cred ca te-ai exprimat cam..prost. Fara suparare.

| Cryssy a răspuns:

Sunt de acord cu tine draga mea...Nu prea are rost o iubire care nu este impartasita, pentru ca te face sa suferi daca persoana pe care o iubesti nu are aceleasi sentimente ca si tine...

| Psihoyounger a răspuns:

Am raspuns la intrebarea asta in cealalta parte caci ai pus-o de doua ori.big grin

| Psihoyounger a răspuns:

Am raspuns la intrebarea asta in cealalta parte caci ai pus-o de doua ori.big grin

| ioanaa a răspuns:

Normal ca atunci e frumoasa iubirea. cand este impartasita. Nimeni nu va zice ca iubirea e frumoasa, daca el nu primeste aceleasi sentimente. Sau poate zice ca e frumoasa, dar durerea e in suflet si i se citeste dezamagirea in ochi.

| felicia_7071 a răspuns:

Intr-adevar cand iubirea este la fel de intensa din ambele parti, ea devine unica, mirifica mai mult decat frumoasa! Sublima!
Doamne iubirea este atat de frumoasa incat nici un cuvant nu mi se pare potrivit pentru a o definii.happy

| cristi27 a răspuns:

Iubirea este cel mai placut sentiment, este ceva unic si iti aduce multa liniste in suflet in viata de zi cu zi