| anonim_4396 a întrebat:

Eu in ultimul timp m-am ingrasat,am par pubian, imi creste parul axilar dar sanii nu imi cresc(sunt scandura

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Esti inca foarte tinerica pentru a-ti face griji cu adevarat. In mod sigur corpul tau se va dezvolta foarte mult in anii viitori. Iar daca pana la maturitate sanii tai vor creste putin si vor ramane medii sau micuti, in mod sigur va fi cineva care ii va aprecia asa cum vor fi. Iar in ultima instanta, sanii poti fi mariti si modelati prin implanturi cu silicon. Dar deocamdata este prea devremesa fii ingrijorata, incearca sa gandesti pozitiv si fii optimista. Multa sanatate!

3 răspunsuri:
| LoredanaS19 a răspuns:

Esti încă micuta, eu am 18 ani si de abia acum începe dezvoltarea sânilor la mine, ai timp sa iti crească, nu trebuie sa te stresezi pe chestia asta caci încă nu e vârsta potrivita pentru tinehappy va veni si rândul tau stai linistita:*

| Kingsley a răspuns:

Where is your question?

| XeniaYael23 a răspuns:

Asa şi? laughing
Ai vrut sa ne zici ca ti a crescut mărarul?