| Optimus7 a întrebat:

Eu ma masturbez o data la 7 zile. Nu ma simt prea bine dupa. Simt ca e regresez. Ce probleme as putea avea de la masturbare? Cum sa ma las de masturbare?(fara raspuns fa sex)

Răspuns Câştigător
| Narfundo a răspuns:

Este important de stiut ce varsta ai si de cand o faci.Nu te poti lasa asa de o data. Te poti inbolnavii foarte grav. Tii sperma in tine. apar alte probleme.Psihice si fizice.
Daca nu vrei sa mai faci, incearca sa duci o viata normala fara sa te exciti, fara sa cauti companie feminina la fiecare pas.Pana la o anumita varsta.Pe urma vei avea control asupra ta.

3 răspunsuri:
| username23 a răspuns:

Pai nu e chiar bine asta deoarece te vei depreinde cu placerea cind te atingi doar tu. Te lasi simplu, te stapinesti, oricit ti-ar fi de greu te concetrezi pe altceva.Eu tot am facut asa, am inteles ca imi daunez mie insumi. Cind vei avea contact sxual nu va vi bine. Asa ca lasa-te! Funda?

| Ovydiw a răspuns:

Odata la 7zilerolling on the floor))))))))))
lol si cica e prea des, eu o fac odata la 7orelaughing))))