| anonim_4396 a întrebat:

am o problema mai delicata ..am observat ca de fiecare data cand ma mastubez si ejaculeaza am probleme de respiratie adica respir greu cedeti car putea fi de la masturbare ma masturbez zi de zi

8 răspunsuri:
| irrumator30 a răspuns:

Masturbarea e autoinducerea placerii sexuale, a orgasmului. Nu stiu cati ai dar e normal sa respiri mai greu dupa ce faci un astfel de efort.

Răspuns utilizator avertizat
| MetalForever a răspuns:

Iti pute sperma.

| badboy18 a răspuns:

Da ..pateam si eu la 16 ani tongue

| catazzz a răspuns:

Frate eu ma masturbez de la 12 ani si am aproape 16 dar niciodata nu am respirat greu doar placere nimic mai mult sau mai putin