| tinutsa_9897 a întrebat:

Eu nu m-am sarutat pana acum cu limbutsa sad! Si mi-e frica ca la primul sarut adevarat sa nu`mi dezamagesc iubitullove struck! Ce sa fac? :-s!

4 răspunsuri:
| LoveUbutUdontCare a răspuns:

Sa te lasi purtat de val. In momentul ala nici nu te mai gandesti la ce faci...vine de la sine. SI oricum, nu e un asa mare lucru, o sa vezi

| AdriixDoo a răspuns:

Băăă mie nu imi publica nimiiic!? straight face

| Barby18 a răspuns:

Nimeni nu se naste invatat. lasa ca lucrurile sa vina de la sine pentru ca daca te vei gandi acolo sa`r putea sa devi agitata si sa nu iasa bine. fi relaxata. :*

| Șttefania a răspuns:

Si eu sunt la fel. si plus ca p mine ma mai si intreaba baietii: Sti sa saruti?straight face