| Loredanachirița6 a întrebat:

Eu si baiatul de care mi-a placut nu mai vorbim de 1 an de zile din cauza ca ne-am certat. Ne vedem zilnic la scoala dar nu ne vorbim. I-am dat block pe toate retelele de socializare. Recent, unul din prietenii lui cei mai buni mi-a cerut follow pe Instagram. Ce ar putea insemna? De ce ar face asta daca eu sunt certata cu el? Tin sa mentionez ca nu am fost intr-o relatie cu el. Eram doar prieteni.

7 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Ce sa insemne? Incearca si el "marea cu degetul"... poate ii pici la pat la drum de seara.winking E atat de comun sa poftesti la iubita unuia dintre prieteni si sa nu poti sa faci nici o mutare, ca deh, e iubita amicului tau. Cand acel cuplu se desparte, unii dintre prieteni se gandesc ca n-ar strica sa incerce. happy

| Loredanachirița6 explică (pentru wildthing):

Nu am fost iubita niciunuia. happy

| wildthing a răspuns (pentru Loredanachirița6):

Nu conteaza...eu cred ca ti-a dat follow in interes propriu, fara nici o legatura cu amicul lui.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu trebuie sa faci o drama din atata lucru, mai ales ca prietenul lui nu-i vinovat de nimic.
Este doar un o cerere de follow up, nu o cerere sa se culce cu tine.

| Mosotti a răspuns:

Daca nu te mai intelegi cu baiatul, de ce te mai intereseaza altele? Nici nu mai conteaza de ce ti-a cerut acela fallow.

| CIaudiu a răspuns:

Si trebuie neaparat ca prietenul lui sa aiba o legatura cu el cand ti-a dat cererea? Poate a facut-o pentru el ca te cunoaste.

| Loredanachirița6 explică (pentru CIaudiu):

Prietenul lui care mi-a dat follow, nu ma cunoaste deloc in realitate.