| R0000zyyyyy a întrebat:

Eu sunt cu un baiat de 2 ani adica de la 9 ani...Si pe la 10 ani m-am pupat cu el pe obraz...prietena mea cea mai buna s-a sarutat cu el pe gura de vreo 6 ori.adica el ma are si pe mine si pe ea, si nu stiu ce sa fac sa mai fiu cu el sau nu?

Răspuns Câştigător
| dincolodevise a răspuns:

Daca tie ti se pare normal ce se intampla poti continua.eu in locul tau nu as face asa ceva. Oricum nu ai nimic de castigat si consider ca acel baiat nu te merita si nu te place indeajuns.

4 răspunsuri:
| andrada a răspuns:

Ala ce aveai u la 9 ani il numesti iubit? poate amic sau ceva... esti prea mica. Uite dovada: nici el nu stie ce inseamna sa ai o iubita. Cica e si cu tine si cu ea dar u sti ca el e cu ea si ei stiu ca u sti... o adevarata nebunie.
Sfat: despartiti-va toti intre voi si terminati povestea cu un sfarsit fericit, fiecare isi vede de treaba lui.

| dulcykaLy a răspuns:

:O :O cum adica? e cu amandoua? pai si ce astepti? ori cu tine ori cu ea. nu ti se pare logik?

| Evangeline a răspuns:

Hai, măi copii. citiţi şi voi cărţi, pe bune. Nu irosiţi anii ăştia frumoşi cu aşa ceva. :*

| EuAlaStrain a răspuns:

Loooll. la 10 ani? laughing ma rog. nu comentez sorry ca am dat comm fara sa te ajut dar... nehh laughingNormal ca trebuie` sa-l lesi. un tip nu are cum sa fie cu 2 deodata. e badaran daca face asta. si mai ales ca se saruta cu alta