| Buteerflii a întrebat:

Eu am 12 ani...si pot sa zic ca am un prieten (iubit) suntem impreuna d o saptamana si azi mo sarutat(p gura meh nu french (fara limba)) ca un puppik p gura si eu la fel...is prea mica? parintii nu stiu de pupat p gura dar stiu ca suntem impreuna si ca neam pupat p obraz

Răspuns Câştigător
| Loovee a răspuns:

Eu am 13 ani si in orasul in care locuiesc eu alte fete fac alte prostii la varsta mea...asa ca mie una mi se pare normal sa va dati un pupic pe gurita.asa este frumos.La fel faceam si eu cu prietenul meu desii sunt mai mare ca tine.:*succes in relatie. Funda?

11 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

La cate am vazut si de la 10 ani nici nu mai stiu ce sa mai zicstraight face
S-au schimbat lucrurile de pe vremea mea aia de acum 2 anilaughing

Daca i-as fi zis maica-mii ca sunt cu un baiat m-ar fi inchis in casa.Dar nu-mi ardea mie de baieti.
Cred ca la varsta ta ar trebui sa te rezumi la placut si barfitul baietilor cu colegele...

| AnGeL a răspuns:

Nu nu esti prea mica dar ai grija cu cine te-ncurci

| ѕოiℓε01 a răspuns:

M-i se pare super ok ca parintii tai accepta si iti dau voie sa fi cu el. Si doar sti cum se spune dragostea nu tine cont de varsta asa ca nu conteaza ca ai 12 ani. Apropo eu nu cred ca trebuie sa le spui ca te-ai pupat pe gura adica na m-i se pare absolut normal ca lucrul asta sa se intample daca ai o relatie.

| dulcykaLy a răspuns:

Esti cam mica.sincera sa fiu. ca nu esti suficient de matura ca sa stii cum sa reactionezi in anumite situatii.

| Ady93 a răspuns:

Bai nu-i rau, doar ia-o incet happy.

| Buteerflii explică:

@Chaosmedia pastreazati comentariul nefolositor pentru tine caci nu ma intereseaza parerea ta

| Buteerflii explică:

el are 13 ani

| Buteerflii explică:

Da nu mai cont ca neam desp laughing

| Chaosmedia a răspuns:

Mai pune mana pe carte fatucowinking

| aly_2587 a răspuns:

Nu esti mica daca doar asta se intampla intre voi e ok si f dragut sa ai pe cineva apropiat numai ca sa ai grija sa nu vrea si alte lucruri el cati ani are?

| Larii_4235 a răspuns:

Nu esti mica.e doar inceputul.happy