| Ðξξð a întrebat:

am 13 ani si ma numesc deea. vreau sa va spun povestea mea.
eram cu prietenii si discutam si am venit cu baiat la mine( il cunosteam, vb cu el prin msj) m-a luat in brate m-a pupat pe obraz(nu e prima oara cand ma pupa pe obraz)... p. s are 18 ani. eu si cu prietena mea ne-am pus pe o banca iar apoi a venit si el si s-a pus in fata mea si m-a pupat de cateva ori pe obraz iar apoi pe gura. wow pentru mine a fost soc, in fine am plecat aksa. peste cateva zile vb amandoi prin mesaje si imi spunea,, iuby" si ii spuneam si eu la fel. dar cand i-am trimis ultima oara mesaj nu mia mai raspuns. si in ziua aceia a iesit si el si nu a vorbit deloc cu mine. si ii trimit mesaje si tot nu imi mai raspunde. Nu stiu ce sa mai fac, nu stiu ce sa mai cred. ajutati-ma va rog! spuneti-mi ce sa mai cred din toata povestea asta?/ dau funda

Răspuns Câştigător
| aniohetova a răspuns:

Buna happy In primul si in primul rand iti spun de la inceput ca pentru el nu ai fost decat o distractie. Daca te-ai indragostit de el, asta e grav. Foarte grav. Avand in vedere diferenta de varsta dintre voi, e clar ca el cauta numai fete ca tine, de care sa profite. Nu face prostia sa ai incredere in astfel de baieti la varsta ta. Mai bine mai astepti pana ajungi la o varsta unde sa nu te mai joace ei pe degete ci tu pe ei, sau incerci cu cei de varsta ta, care nu ai nici ei experienta. Crede-ma e multa mai bine pentru tine. Baietii sunt rai si smecheri si isi vad decat insteresele. Iar el ti-a dat de inteles ca atat ai fost pentru el, cateva zile. Pun pariu ca si-a gasit alta fata de care sa profite. Eu iti urez multa bafta in viata happy

17 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

Poarta-te cu el cu indiferenta,crede-ma o sa functioneze,trateaza-l cu indiferenta, nu-i vorbi, si daca se uita la tine uite-te in alta partewinking

| Merry24 a răspuns:

Ori a fost un pariu intre prieteni ca el te va saruta sau ca te va cuceri dar nici decum nu e o relatie sincera.Stai linistita si nu-ti fa sperante ca el avand 18 ani are alte gusturi in materie de femei.la 13 ani tot ce zboara se mananca asa ca nu mai inghite gogosi de genu "iubi" ca nu-i vei fi niciodata iubita.

| nicoleta01 a răspuns:

Nu stim nici noi, posibil a vrut sa stea cu u iar apoi sa razgandit si poate si.a gasit pe altcnvthinkingnu mai insista ca apoi se crede prea important !

| nicoleta01 a răspuns:

Nu stim nici noi, posibil a vrut sa stea cu u iar apoi sa razgandit si poate si.a gasit pe altcinevathinking nu mai insista ca apoi se crede prea important!

| Marrriaaa a răspuns:

Intreaba'l in fata, nu evita, nu ii mai trimite mesaje, ca se crede important. O poate face chestia asta doar ca sa vada reactia ta, sa vada daca iti pasa de el. Depinde ce tip de baiat e. Si depinde cum se comporta,. Ai grija! PA PA!

| InLove_1054 a răspuns:

Scumpa mea fa ceea ce iti zice inima. Eu zic sa nu.l mai stresezi cu smsuri ca dp v.a zice ca esti moarta dp el si nu stiu ce. Lasa.l pe el sa te caute. :*
Succes! Funda; o3?

| babylove a răspuns:

Fa ceea ce simti parerea mea este sa nu-l mai stresezi cu sms prefate ca nu-ti prea pasa de el si poate cine stie, nu te increde prea mult in aceasta relatie totusi el are 18 ani si tu ai 13 mai bine gaseste pe cineva de vasta ta,sau macar mai apropiat,tipul mi se pare cam misogin, daca macar nu are bunul simt sa iti raspunda la mesaje, lasa-l incolo in orice caz imi poti sa-mi transmiti un mesaj privat
bye:*

| SweetAndCandy a răspuns:

Doamne si u tii la el?! Numai dint-atat?! Fiidk te-a pupat un pic p obraz si odat p buze, GASS, esti chiar prostuta nu te supi, da ca baietii nu se face asa! Punel un pic la incercare macar

| Anonim654321 a răspuns:

Prea usoara

| pinciu a răspuns:

Mai,tu ai 13 ani si el 18, pentru el tu esti o copila.el are anturajul lui din care tu nu poti face parte din cauza varstei.iti sugerez sa iti gasesti un prieten de o seama cu tine. poate cuvintele mele te-au ofensat dar nu ai nici o sansa

| Dragonasu47 a răspuns:

Cautati unul de 30 ani, 18 e prea putin pentru tine draga mea virgina.

| andr33hk a răspuns:

Ceva s-a intamplat, cel mai bine ar fi sa vorbesti cu el, dar nu prin mesaje, fata in fata e perfect.

| diana0213 a răspuns:

Este un neserios. Incearca sa-l vezi ca pe un simplu amic

| Alexia_4501 a răspuns:

Imi dai id tau de mes?; D
te rog sa vorbim

| monilove a răspuns:

In primul rand baieti la varsta aia cred ca stii ce vrea de la tine? E posibil ca de aceea te-a lasat balta pentru ca observat ca nu poate obtine ceea ce isi doreste adica sa se culce cu tine. Daca chiar simti ceva pentru el ar trebui sa il cauti si sa-i spui ca vrei o relatie normala si ca nimic mai mult daca te rfuza inseamna caunicul lui motiv pentru care o sta cu tine ste ca sa te bage in pat.Trist,asa-s baietii in ziua de azi.Ai grija de tine! pupici:*

| MARIANA_1881 a răspuns:

Draga,sunt multe de spus,poate el a pus cu cineva un pariu ca te poate pupa, sau a vrut el sa vada daca te poate qombyna, sau isi doreste mai mult doar ca ii este frica de un refuz.Nu-l mai cauta in disperare ca te va crede nebuna, indiferenta ta il poate atrage din nou, sau fa-l gelos.Alege tu ceva de aici, si pune-o in povestea ta.Ai grija de tine kiss

| vadim12esanu a răspuns:

Hei lume ce e cu voi intr-o relatie nu conteaza nici odata virsta in orce caz pentru mine nu stiu pentru voi dar deea nu stiu eu cred ca daca nu vorbeste si te ignora inseamna ca el nu tine la tine si is de acord cu aniohetova ca a fost doar o distractie pentru el