| AntipaticuPreasfant a întrebat:

Exista curve virgine?

15 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ingrijorator de multe.

| R_8074 a răspuns:

Exista prosti cu minte? Chiar vi se pare ca numai fetele sunt curve si au defecte?

| Swallow a răspuns:

Logic nu, dar sint de astea care se comporta piti si se cred mari (adica curvulite) insa ele sunt virgine )

| VacutzaRoscata a răspuns:

Daca faci oral sau anal nu mai esti virgina

| VacutzaRoscata a răspuns:

Nu se numesc cu***, se numesc usuratice

| devilll a răspuns:

Am citit in ceva ziar ca exista in industria filmelor porno o actrita care i virgina face doar oral si anal si vrea sa se pastreze pana in noaptea nunti.
Caroline Miranda. cauta pe google

| rino90 a răspuns:

Asta e visu nostru laughing
1. da, dar totodata o legenta
2. e f rar, daca te referi strict la sex
3. sunt peste tot, daca te referi ca sunt niste zdrente care se folosesc de toti

| SEAL a răspuns:

Cu cat e mai curva cu atat e mai virgina si nevinovata

| Zap a răspuns:

Da exista : in nas, in urechi, in gaura de la ciorapwinking

| nebunu_5532 a răspuns:

Ce incult si prostanac esti!

| 54ndy a răspuns:

Curvele virgine au următoarele semnalmente: sunt fanatic religioase, îţi spun a nu şi-o trag până la nuntă, te toacă la creier cu toate prostiile, vezi un sărut de la ele abia după 2 săptămâni, sunt geloase fără motiv, te stresează cu beep-uri şi sms-uri iar după ce se desparte de tine îşi găseşte pe altu imediat şi după o săptămână de relaţie şi-o trage cu el. O să-ţi mai spună că tu eşti mai bun decât fostul şi alte tâmpenii, ş.a.m.d.

| Ax a răspuns:

Da exista curvele care fac sex oral

| HaRveSteR a răspuns:

Raspuns Corect : DA : Acelea care umbla doar cu aia cu mai multi bani si nu fac nimic cu ei. Dar sunt si care nu sunthappy

| VallentinD a răspuns:

Randul 1 -cele urate si grase da sunt virgine rolling on the floor
Randul 2 -Cele frumoase nu mai sunt big grin
" Multi barbati nu prea se folosesc de Randul 1"

| VacutzaRoscata a răspuns (pentru VallentinD):

Cel mai stupid si idiot raspuns ever straight face, cunosc multe fete din randul unu care nu sunt virgine si multe din randul doi care inca sunt, na ce mai spui acu?