| youmail a întrebat:

Mai exista virgine pe lumea asta care sa fie majore?

Răspuns Câştigător
| ImmortalQueen a răspuns:

Buna.
Da,exista. Fiecare isi incepe viata sexuala la cat doreste si cand se simte pregatit, dar respect pentru cele care fiind majore mai sunt virgine.
Nu stiu daca esti de acord cu mine, dar mna... happy

| youmail explică (pentru ImmortalQueen):

Buna, sunt de acord cu tine desigur.
Pur si simplu incercam sa imi dau seama cum mai sta societatea din zilele noastre la acest capitol, dupa ce am vazut ne numarate cazuri in care fetele isi incep viata sexuala mult prea devreme si regreta apoi pasii facuti.
Ai dreptate cu respectul despre care spuneai.

| ImmortalQueen a răspuns (pentru youmail):

In ziua de azi, este o minune daca mai sunt virgine si la 16 ani. Sincer nu stiu de unde chestia asta ca un fel de 'moda' printre adolescenti, ca daca nu o faci rad toti de tine. Probabil din cauza asta si a anturajului multe fete isi incep viata sexuala prea devreme. Dupa care se intampla tot felul de chestii, raman insarcinate, fac avort, etc.

| youmail explică (pentru ImmortalQueen):

Da, tocmai acest aspect ma ingrijoreaza si pe mine. Incerc sa ma gandesc la lipsa de educatie sau mai precis la rusinea parintilor, prietenilor de a discuta cu ele astfel in cat sa inteleaga toate aspectele.
Nu e o rusine sa fii virgina, dar e o rusine sa fii prost informata.
Nu spun ca sex-ul ar fi ceva rau... oh..nu. dar trebuie sa fii constienta de tot ce implica el.
Stau si ma intreb acum oare cat la suta din fete stiu ca pot ramane gravide chiar si de prima data sau despre bolile ce le pot obtine...

14 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

DA! Dece nu? Cred ca nu toate cum trec de clasa a IV-a se basculeaza in fata vartejului!

| poliku a răspuns:

Exista dar sunt rare ca pietrele pretioase.

| iubesc a răspuns:

Da mai axista si pacat ca is pe cale de disparitie.

| RAY a răspuns:

Da are vreo importanta virginitatea?
in primul rand de ce dam vina pe fete de parca ele singure sar dervirgina si nu baieti asta e o ipocrizie, baietii pacalesc fetele ca sa faca sex cu ele apoi le lasa balta vi tu si intrebi de virgine incredibil mai bine ai intreba baietii de ce fac sex cu minore oamenii in toata firea, barbati de 25 de ani 30 vor cu astea mici ca is prostute, hai sa nu fim ipocriti

2 de ce sa nu faca sex e vb de viata ei in primul rand, mai ales ca prin experiente invatam pentru viitor
numai pune atata pret pe virginitate si pe sinceritate

| fuzzer a răspuns:

Nu,nu te lua dupa astia.Chiar nu mai exista.Hitler si Chuck Norris s-au ocupat de astalaughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,sunt,dar nu multehappyp.s":nu le gasesti la club.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cainii mor de la drumul lung iar tu din cauza virginelor de pe planeta Pamant... Mai bine fa-ti curatenie in camera!

| MetalheadSatan666 a răspuns:

Da,exista.

| Noodlez a răspuns:

Bineinteles.

| Seretaneva a răspuns:

Eu cred ca sunt si sper ca sunt!")