| anonim_4396 a întrebat:

Exista dragoste adevarata?

Răspuns Câştigător
| otypa a răspuns:

Da dar depinde si de cuplu

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, si fiecare o intalneste intr-o zi. Uni, insa, ii dau cu piciorul.

assiris
| assiris a răspuns:

Exista, cu siguranta doar ca e o floare destul de rara ce asteapta sa fie descoperita.

| ada a răspuns:

Da! Bineinteles ca exista.

| kh1ss a răspuns:

Da

| Selena a răspuns:

Cu siguranta nu ai sa afli raspunsul asta de pe un site! Iesi! Traieste, cunoaste, experimenteaza si ai sa iti dai seama singur/a!

| RamonaMn a răspuns:

Toata lumea are pareri diferite: ca ezista dragostea devarata poate pentru ca au intalnit`o sau au intalnit persoane care au gasit dragostea adeavarata sau persoane care nu cred in dragoste adevarata deoarece pur si simplu nu cred sau nu au intalnit`o.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cica dragostea adevarata se intalneste o singura data in viata, e ca o scanteie divina ce-ti rascoleste intreaga fiinta, acest lucru insemnand ca ti-ai gasit "Sufletul pereche". Ferice de cel ce traieste asemenea momente!