| bianca2399 a întrebat:

Mai exista dragoste adevarata?

14 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Uite ce era sa fie acum...
Te pomenesti ca ti-ai trait viata (cu absolut tot ce implica ea) si vezi Doamne,din experienta ai constatat ca, dragostea nu exista!
Oh, dar vai, ce trist!
Ei bine, draga mea, DRAGOSTEA ADEVARATA nu se referă doar la plăcerile sexuale si nici nu este ceva ce ţine de domeniul fantasticii.

Incearca sa traiesti realitatea!

| SturmirCloudKeeper a răspuns:

N-a existat niciodata.

| neutrino a răspuns:

Inca mai exista, nu a disparut definitiv.

| lpavel a răspuns:

Binenteles dar foarte rar, asa ca atunci când o gasesti apreciaz-o!

| Pricked a răspuns:

Am două pisici care se iubesc mult, deci da.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Da,dupa ce te imbogatesti exista orice fel de dragoste vrei!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atata timp cat filmele vor exista, si dragostea adevarata va supravietuii.

| VladGH a răspuns:

Rar pe pamint, des in rai. Nu te descuraja ca o vei avea daca o doresti.

| Ezeru a răspuns:

Desigur. Exista, dar este foarte rara pentru ca in zilele noastre nu mai exista socializare foarte mare intre parteneri sau majoritatea stau din interes, dar cu toate astea exista si dragoste adevarata, dar foarte rar in zilele noastre.

| angemon500 a răspuns:

Normal dar foarte rar. Nu mai gasesti personae cum au fost bunicii sau strabunicii nostri

| ℓσяєภยş a răspuns:

Foarte rar, dar exista.

| SerenaSmiley a răspuns:

Da, cred ca da.

| Heart99 a răspuns:

Exista sigur, si este foarte frumoasa.

| DayaBăă07 a răspuns:

Exista, dar foarte rar...